تبادل لینک چیست؟

۱۶ آذر ۱۳۹۹
۰۱:۱۴:۵۰
علی
نظرات (0)

هنوز اکثر عموم می‌پندارند که مبادله پیوند در حوزه نحوه های seo کلاه سیاه قرار می گیرد. سئو در مشهد  ولی اینطور وجود ندارد! این طریق در حوزه تکنیک‌های کلاه خاکستری قرار می گیرد. اذن دهید مقداری درخصوص آن توضیح دهیم.
مبادله اتومات پیوند با ربات‌ها در طریق کلاه سیاه قرار گرفته میباشد.
مبادله پیوند به طور دستی وابسته به طرز های کلاه خاکستری میباشد.
تبادل لینک و پیوند چه می‌باشد؟تبادل پیوند با تارنما ها و وب لاگ های دیگر تحت عنوان تبادل لینک و پیوند شناخته میشود و در واقع یک تکنیک کلاه سپید میباشد که عمدتا در طرز های کلاه خاکستری به طور ترکیبی گزینه به کار گیری قرار میگیرد. بخش اعظمی از عموم برای اینکه آیتم جریمه های گوگل قرار نگیرند، از آن اجتناب می‌نمایند.
چه گونه می توانید لینک و پیوند‌ها را سوای اینکه بوسیله گوگل جریمه گردید، مبادله فرمایید؟درصورتی که با تمرکز سراغ این طریق بروید، میتوانید به خیر و خوبی منابع متفاوت را در حیث بگیرید و از آنان لینک و پیوند بگیرید. در پی به یکسری نکته اشاره می کنیم که با درنظر به چنگ آوردن آنان، می توانید تبادل لینک و پیوند را به طور به طور کامل ایمن انجام دهید.
یک تیم کوچک بسازیدشما میتوانید لیستی از کل وب لاگ‌های جانور راجع به کسب و کارتان عده‌آوری فرمائید و بعد استارت فرمائید به رابطه یافتن با هر وب لاگ نویس برای همیاری با آنها! همینطور میتوانید در یک کانال اجتماعی مانند اینستاگرام، تلگرام و… یک مجموعه تولید نمایید که از روش آن نظرها وب لاگ نویسان گوناگون را گردآوری نمائید و همچنین در آن به اشتراک گذاشتن پیوند‌ها با یکدیگر بپردازید.اما دقت فرمایید که شما نیازی به ساختن یک فهرست بلندبالا با هزاران عضو ندارید بلکه فقط یک فهرست با ۱۰-۲۰ عضو از بلاگ‌نویسان مربوط به حوزه کاری‌تان کافی می‌باشند.به دیگر نویسندگان وب لاگ لینک و پیوند بدهید
به وب سایت های دیگر پیوند بدهیدیکی‌از دیگر از طریق های مناسب برای به چنگ آوردن لینک و پیوند از سایر وبسایت ها این میباشد که اکثر اوقات از مطالب شما به دیگر وبسایت ها پیوند داده خواهد شد. هر مقطع که به وب سایت دیگری لینک و پیوند می‌فرستید، مطمعن گردید که از روش رسانه‌های اجتماعی و یا این که پست الکرونیکی می توانید با آن ها رابطه برقرار فرمایید تا آن ها نیز در پاسخ شما به شما پیوند دهند.در شرایطی‌که آنها مطالب را شما‌را ارزشمند و با معنی مشاهده کنید، به طبع به شما جواب می دهند. همینطور شما میتوانید در وبسایت های دیگر مطالب نکمیلی را درین خصوص مطالعه نمائید تا تبلیغاتی هدفمند و قطعی داشته باشید.
۸- تارنما خویش را در دایرکتوری های اینترنت تثبیت نمایید

اشکال دایرکتوری های اینترنت به طور مختلف در وب مو جود می باشند که میتوانید از آن ها برای اخذ بدون پول پیوند های کیفیت بالا و دارای ارتباط به وبسایت خودتان سود بگیرید.
دایرکتوری اینترنت چه می‌باشد؟دایرکتوری به فهرست کردن وبسایت شما در کنار وبسایت های دیگر گفته می‌گردد که از این طرز می توانید پیوند های با ارزشی از دیگر تارنما ها اخذ کنید.
اگرچه تعداد وبسایت های دایرکتوری بد بیشتراز حد زیاد میباشد ولی با مقداری کاوش می توانید تارنما های دایرکتوری موءثر را پیدا فرمایید تا با همیاری با آن ها هم در بهینه سازی و هم در ترافیک پیشرفت چشمگیری داشته باشید.
برای یافتن دایرکتوری های موثر در گوگل سرچ فرمایید و برای اعتبار سنجی آن‌ها ، از ابزار SPAM SCORE تارنما یا این که تولبار MO
۹- یک سری اکانت در رسانه های اجتماعی بسازید


اشتراک گذاری:
موضوعات مرتبط:
برچسب‌ها: سئو در مشهد،
بازدید:

[ ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به مرجع مقالات رسمی و تخصصی سئو است.