چگونه از شر جریمه‌های الگوریتم پنگوئن خلاص شوم ؟

۶ آذر ۱۳۹۹
۰۹:۵۲:۳۵
علی
نظرات (0)


برای خلاص شدن از جریمه‌های پنگوئن نخست بک لینک و پیوند‌هایی سئو در مشهد که به خیال آنان جریمه شدید را شناسایی نمائید برای این عمل :

وارد بخش داشبورد گوگل وبمستر خویش گردید و منوی Link to your site را گشوده فرمائید.

روی آیتم more در نصیب Who links the most کلیک نمائید.

در برگه جدیدی که گشوده می‌گردد، روی آیتم Download more sample links کلیک و پسوند پوشه را گزینش نمایید.

پس از انجام این روند، لیستی از اسم مجموع دامنه‌هایی که از آنان لینک و پیوند اخذ کرده‌اید، مشاهده می کنید. تک تک وبسایت‌ها را محاسبه نمایید. یک پوشه از وب سایت‌های اسپم تهیه و تنظیم نمائید و به ابزار Disavow links معرفی نمایید و چشم به راه بمانید که ربات خزنده گوگل متوجه تغییرات خواهد شد. می بایست بدانید که با اعتنا به تعداد بک پیوند‌های حذفی و طریق جستجوی ربات، این فرایند ممکن میباشد از ساعات تا ماه‌ها ارتفاع بکشد .

به حافظه داشته باشید به کار گیری از طریق‌های مزرعه پیوند و انباشت لغات تاثیر مثبتی روی بهینه سازی تارنما شما نخواهد داشت. توصیه می کنم به مکان استعمال از طریق‌های seo کلاه سیاه و حتی seo کلاه خاکستری، برای لینک و پیوند سازی از seo کلاه سپید به کارگیری نمایید. شاید مدت وصال به غرض طولانی خواهد شد البته می بایست بدانید که در پایان حاصل به دست آمده مستمر خواهند بود.

الگوریتم گوگل پنگوئن هنگامی که متوجه تخلف خواهد شد وب سایت‌تان را جریمه می‌نماید و معیار یا این که شدت مجازات گوگل پنگوئن متعدد و قابل تغییر‌و تحول میباشد. در شرایطی‌که که از سوی پنگوئن جریمه گردید با تغییرات تحت روی وب سایت‌تان مواجه خواهید شد :

کاهش ترافیک برای یک واژه و کلمه کلیدی و یا این که گروهی از عبارات کلیدی
بیرون شدن از ایندکس گوگل
اخذ پیغامی با مضمون «لینک و پیوند سازی غیر طبیعی» در نصیب Search Queries یا این که Manual Actions


اشتراک گذاری:
موضوعات مرتبط:
برچسب‌ها: سئو در مشهد،
بازدید:

[ ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به مرجع مقالات رسمی و تخصصی سئو است.