چطور انکر تکست ها را اصلاح کنیم؟

۲۴ دی ۱۳۹۹
۱۱:۵۸:۲۷
علی
نظرات (0)

چطور انکر تکست ها را تصحیح کنیم؟
اکنون در حالتی‌که انکر تکست‌های اینترنت‌وب سایت شما طبق سفارش‌هایی که گفتیم نبود، چه فعالیت می بایست کرد؟

اولیه این که بک پیوند‌ها را حذف نکنید یا این که انکر تکست‌های آنان‌را تغییر‌و تحول ندهید.  سئو در مشهد این عمل ممکن میباشد موجب افت سکو تارنما‌تان گردد.

همت نمائید با ساخت و ساز بک پیوند های نو تعادل را برقرار نمایید. برای مثال چنانچه اکنون بیشتر انکر تکست‌های وبسایت‌تان با کلمه و واژه کلیدی میباشند، بک پیوند‌های تازه را با کلمه و واژه کلیدی به اضافه مارک بسازید یا این که از لینک و پیوند‌های لخت به کارگیری فرمائید. کلیه اشکال را به فعالیت ببرید و چشم به راه باشید تا بهبود درجه تارنما را مشاهده کنید.

بیشتر بخوانید : تکنیک های seo
نکات اساسی در فراگیری سئو انکر تکست ها


هنگام seo انکر تکست ها پیشنهاد‌های تحت را در حیث داشته باشید:

ارتباطات متنی را دور از شوخی بگیرید. با به روز‌های تازه، گوگل هم اکنون به راحتی متوجه رابطه در میان محتوای صفحه ها متفاوت می گردد. انکر تکست‌ها می بایست متناسب با محتوای شیت و وبسایت شما باشند.
پیش از تدوین استراتژی لینک و پیوند‌سازی، رقبای غالب خویش را نظارت نمایید. ملاحظه کنید با چه انکر تکست‌هایی بک لینک و پیوند گرفته‌اند. این فعالیت ایده‌ای برای تدوین یک استراتژی برنده به شما میدهد. برای این عمل میتوانید از ابزارهایی مانند ScanBacklinks به کار گیری نمایید.
مدام لینک و پیوند‌ها، بک لینک و پیوند‌ها و انکر تکست‌های وب سایت خویش را پایین لحاظ داشته باشید. ابزارهای اکثری (به عنوان مثال Ahrefs) برای این فعالیت وجود داراست. تعقیب کردن لینک و پیوند‌ها به محافظت تعادل در وبسایت امداد می‌نماید.
پیوند و انکر تکستی که در اولِ یک نوشته‌علمی بیاید، از نگاه گوگل اهمیت بیشتری دارااست. با تهیه ترتیب‌ها، میتوانید اهمیت صفحه ها گزینه نظرتان را به گوگل نشان دهید.
در یک برگه بیشتراز حد لینک و پیوند قرار ندهید. چنانچه تعداد متعددی لینک و پیوند دارای ربط به یک شیت دارید، مهمترین‌ها را گزینش فرمائید. وجود انکر تکست‌های فراوان، که معمولا رنگ متفاوتی دارا‌هستند و bold می‌باشند، دیده مخاطب را خسته می‌نماید و سبب سروصدا بصری می‌گردد.
​ تا این جا از اهمیت متنی که برای پیوند دادن گزینش می کنید مطلع شدید و نکاتی را برای تصحیح این متن آموختید. گفتیم که مهم ترین نکته در یادگرفتن seo انکر تکست این میباشد که حد تعادل و طبیعی بودن متن پیوند‌ها را رعایت نمائید و فارغ از گول زدن یوزرها، آنان‌را در صفحه های گوناگون به جنبش وادارید. شما چه تجربه‌ای در این باره دارید؟ نظرها و تجربیات خویش را درباره‌ی سئو انکر تکست ها با ما به اشتراک بگذارید.

انکر تکست چه است؟
انکر تکست متن قابل کلیک یک پیوند میباشد. کلمه و واژه یا این که عبارتی که در بین یک نوشته ی علمی معلوم گردیده و با کلیک روی آن به سمت نوشته‌ی علمی دیگری هدایت می شوید.


اشتراک گذاری:
موضوعات مرتبط:
برچسب‌ها: سئو در مشهد،
بازدید:

[ ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به مرجع مقالات رسمی و تخصصی سئو است.