رقبا از سئو استفاده می کنند

۲۴ آذر ۱۳۹۹
۰۹:۴۶:۲۷
علی
نظرات (0)

یوزرها شما کودن نیستند و متجه می گردند که از انکر تکست به طور غیر اصولی به کار گیری نموده اید. به کار گیری از انکر تکست برخلاف تصور همگانی موجب ارتقا نرخ کلیک نمیگردد سئو در مشهد  و اکثریت یوزرها بعد از دیدن صفحاتی که دارنده انکر تکست های فریبنده می باشند، آن را شکاف می نمایند و چه بسا که در آینده نیز از ورود بدین سیرتکامل وبسایت ها پرهیز نمایند. براین اساس در شکل به کار گیری از انکر تکست به صورت به طور کامل منطقی از آن به کار گیری فرمائید تا تمامیت تارنما را در گیر خدشه نکنید. یوزرها همواره عشق مند به ورود به تارنما هایی می‌باشند که شخصیت خویش را مراقبت کرده و قصد فریب آنها را ندارند.
در نظرنگرفتن تجربه کاربریتجربه کاربری اکنون یکی‌از مقررات اساسی بهینه سازی هست. محتوای وبسیات بایست به طوری ساخت گردد که قشر بیشتری از یوزرها را به خویش تخصیص دهد. ازین رو بایستی کاربرپسند بوده و ساخت وب سایت نیز از زیبایی و آسانی کافی برخوردار باشد.
به صورت میانگین 60% جستجوی گوگل از روش دستگاه های تلفن همراه شکل میگیرد، از این رو باید تارنما را برای یوزرها موبایلی نیز باصرفه کرده تا آنان نیز مشکلی در فعالیت با تارنما نداشته باشند. الگوریتم های تازه گوگل از پارامتر تجربه کاربری نیز در سکو دهی به تارنما ها به کار گیری می نمایند. مثلا این پارامترها می شود به هنگامی که یوزرها در تارنما سپری می نمایند و اکران پاپ های تبلیغاتی را اسم پیروزی. در حالتی‌که به اخلاق یوزرها در وب سایت اعتنا نکنید و تجربه کاربری آنان برای شما اصلی نباشد، در آینده از برگه نخستین گوگل بایست خداحافظی فرمائید.
تایپ کردن مطالب کوتاهتایپ کردن مطالبی که کمتر از 300 کاراکتر می‌باشند، جز حیف کردن وقت عاید دیگری برای شما ندارد. وقتی تصور می‌شد که‌این سیرتکامل مطالب کوتاه در رنکینگ تاثیر مثبتی دارا هستند، البته فعلا این تصور واقعیت ندارد.
مطالب بلندتر از بخت بیشتری برای رنکینگ فراتر برخوردارند و مطالعات نیز نشان میدهد که اکثر صفحاتی که در ورقه اولیه گوگل قرار می‌گیرند بیش تر از 2000 کلمه و واژه دارا هستند. اما مقاله ها اخیر بهینه سازی نشان میدهد علیرغم اینکه اکثر وب لاگ نویسان و بازاریابان عشق و علاقه به تایپ کردن مطالب 2000 کلمه و واژه ای دارا‌هستند، البته این پارامتر مقداری در اکنون تغییر‌و تحول میباشد و به سمت مقاله اثر گذار خیس گرایش پیدا نموده است و فقط به بلند بودن مقاله توکل ندارد.
ایجاد محتوای خودکارهمان گونه که در جمله پیشین نیز مطرح شد، استعمال از مطالب کوتاه منسوخ شده‌است. از طرف دیگ این موضوع نبایست عذر و بهانه ای برای ایجاد محتوای بلند ولی فارغ از معنا باشد. در شرایطی‌که شما برای مثال عده ای می‌باشید که در وبسیات خویش از خدمت های ساخت محتوای خودکار و بی مضمون‌ استعمال می‌کنید، بعید وجود ندارد که به زودی از طرف موتورهای جستجوی گوگل و بینگ با جریمه مواجه گردید.
ساخت اتومات محتوا، بر خلاف اصول بهینه سازی میباشد و منجر افت جایگاه تارنما می شود. با انباشته کردن مطالب کوتاه البته دارای ارتباط خویش و تکثیر آن ها در یک مقاله بلند به سئوی وبسایت یاری متعددی می‌کنید. در تایپ کردن مطالب اعتنا بیشتری بکنید و محتوایی را در مشت استفاده کننده قرار دهید که مطلوب با منظور های آنان است.


اشتراک گذاری:
موضوعات مرتبط:
برچسب‌ها: ،
بازدید:

[ ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به مرجع مقالات رسمی و تخصصی سئو است.