bounce rate وبسایت چه است؟

۱۵ مرداد ۱۳۹۹
۱۱:۲۶:۴۳
علی
نظرات (0)


یکی موضوعاتی که در جایگاه یک سایت در موتورهای کاوش نقش مستقیمی ایفا می نماید، نرخ پریدن یا این که به عبارتی bounce rate میباشد. نرخ فرار و گریز از وبسایت در بهینه سازی یک کدام از معیارهای بسیار مهمی میباشد سئو در مشهد که می بایست همواره آن را در دست گرفتن کرده و در راستای کاهش آن کوشش کرد. در‌این نوشته ی علمی از مقر علم صاحبخانه فا تصمیم داریم محاسبه کنیم که نرخ پریدن چه می باشد و شیوه کاهش bounce rate وبسایت را یادگرفتن دهیم. پس درصورتی که رغبت دارید دراین مورد داده ها بیشتری را کسب فرمایید، تا انتهای این نوشته‌علمی با ما یار باشید.

موضوعاتی که در‌این نوشته‌علمی به آن ها پرداخته شود، به شرح زیر میباشد:

bounce rate وبسایت چه است؟
نرخ پریدن در seo
کاهش bounce rate وبسایت
bounce rate سایت چه می‌باشد؟
در جواب به پرسش بانس ریت وبسایت چه میباشد بایستی خاطرنشان کرد: نرخ پریدن وبسایت معیاری میباشد که به شما نشان می‌دهد که یک سری درصد از عده ای که وارد وبسایت شما گردیده اند سوای انجام هیچ کاری یا این که داشتن تعاملی سایت شمارا رخنه‌ کرده اند. خواسته از تعامل کلیک کردن روی یکی‌از موردها منو، ادامه مقاله یا این که پیوند های داخلی قرار گرفته در یک کاغذ میباشد. در صورتی بازدید یک استفاده کننده از سایت فقط به یک کاغذ محدود خواهد شد و در صفحه ها تارنما گردشی نداشته باشد، جنبش آن استفاده کننده تحت عنوان یک bounce rate منفی به حساب آوردن میشود.

بیشتر بدانید: نرخ کلیک یا این که CTR چه است؟

از نرخ پریدن یا این که به عبارتی bounce rate تارنما می‌توانید تحت عنوان یک میزان بسیار کلیدی جهت سنجیدن معیار کیفیت صفحه های سایت خویش به کار گرفت. اگرچه تعریف و تمجید نرخ فرار و گریز از وبسایت به لحاظ معمولی و قابل شعور میباشد البته ادراک آنچه که‌این رقم به شما میگوید میتواند پاره ای سخت باشد. تجزیه و نظارت این میزان مقداری پیچیده میباشد و همین سبب ساز میگردد تا اکثری از یوزرها نتوانند معنا آن را به خیر و خوبی ادراک کرده و از آن در راستای افزایش عملکرد وبسایت خویش به کار گیری نمایند.

نرخ پریدن در seo
موتورهای کاوش تمرکز مهم خویش را روی ترازو جذب و سرگرم نمودن یوزرها قرار داده اند. به دلیل آنکه آنان به شکلی درنظرگرفته شده اند که هر چقدر که اینترنت سایتی بهتر بتواند پاسخگوی نیازهای یوزرها اینترنتی باشد، درجه بهتری را در نتیجه ها کاوش به آن میدهند. یکی‌از این فاکتورها نرخ پریدن میباشد.

موتورهای کاوش معتقد میباشند که چنین اینترنت سایتی معیارهای اساسی یک سایت باارزش را دارا است و می بایست در سکو های نخستین نتیجه ها کاوش اکران داده گردد. به همین برهان میباشد که بخش اعظمی از سئوکاران و اینترنت مستران روی داشتن bounce rate تحت تاکید دارا‌هستند. به صورت کلی می قدرت اظهار‌کرد bounce rate بالا برای وبسایت شما سود ای مطلوبی را به همپا نخواهد داشت. چرا‌که نرخ پریدن نشان دهنده این مورد میباشد که محتوا و ساختار وبسایت شما به اندازه کافی برای خواننده گان آن دیدنی نبوده و نمی تواند حیث آنان‌را به خویش جلب نماید. با این وجود نمی قدرت با اطمینان اظهار‌کرد که مدام نرخ گریزو فرار از وب سایت بالا معنای بدی را به یاروهمدم دارااست.

نرخ گریز از وب سایت بالا، یک سری سیگنال منفی را برای موتورهای کاوش ارسال می نماید. در واقع بانس ریت برای آنان نشان دهنده این قضیه میباشد که بازدیدکنندگان دیگر محتواهای قرار گرفته در تارنما شمارا آنقدر دیدنی ندانسته اند که روی آن ها کلیک نمایند. ولی وقتی که کاربری در سایت شما گردش داشته باشد، این سیگنال ارسال می‌شود که محتوای شما جذابیت کافی را داشته میباشد.
بیشتر بدانید:چه نوع محتوایی در گوگل مرتبه میگیرد؟

از جمله ممکن میباشد شما صاحب و مالک یک سایت تجاری بوده و مقصود اصلیتان برقراری رابطه با مشتریان از روش پست الکرونیکی یا این که موبایل میباشد. در‌این‌صورت شما نیازی ندارید که بازدیدکنندگان به صفحه های دیگر وبسایت بروند. آن ها میتوانند مجموع داده ها مایحتاج خویش را از روش برگه رابطه با ما اخذ نمایند و بعداز اخذ آن سریعا از تارنما شما بیرون شوند. زمینه اصلی این میباشد که شما بایستی بتوانید تشخصی دهید که کدام کدام برگه جذابیت ما یحتاج را ندارد bounce rate اثر مخرب داشته و کدام یک تاثیر منفی روی کارایی شما ندارد.

کاهش bounce rate وبسایت
برای بهبود بانس ریت تارنما خویش بایستی فاکتورهای متعددی را در حیث بگیرید. مثلا یکی‌از معمولی ترین خط مش هایی که میتواند سبب کاهش bounce rate وبسایت شما خواهد شد این میباشد که:

اطمینان نتیجه ها فرمائید لینک و پیوند های فرنگی اینترنت سایتتان در یک پنجره یا این که شیت مرورگر تازه گشوده می گردد. (اما این آیتم فعلا چندان پیشنهاد نمی‌شود به دلیل آنکه گشوده شدن کاغذ به تنهایی کفاف نمی دهد و استفاده کننده بایستی در آن عکس العملی نشان دهد.)
ناوبری وبسایت
پباده سازی قشنگ
عدم وجود تبلیغات آزاردهنده pop-up
لود سریع سایت
mobile-friendly بودن
و…
ولی از نقش گزینش لغت ها کلیدی مطلوب و دارای ربط نیز نباید سپری شد. آیا محتوایی که در دست استفاده کننده قرار میگیرد دقیقا به عبارتی چیزی میباشد که در توضیحات کوتاه خویش به آن اشاره نموده اید؟ جواب این پرسش میتواند پیش مورد مطلوب در رابطه واحد سنجش bounce rate اینترنت سایتتان را در دست شما قرار بدهد. زمینه مهم این میباشد که در کنار چک کلیه نکات نقل شده بایستی روی محتوایی که ارائه می دهید نیز توجه کافی را داشته باشید. محتوای جذابی که پیوند سازی داخلی آن مطلوب و به جا میباشد، به صورت انقطاع قادر است مخاطبین را متقاعد نماید که در وبسایت شما گردش داشته باشد.

در شکل تصمیم به شناخت بیشتر با مبحث تعیین واژه و کلمه کلیدی مطلوب میتوانید نوشته ی علمی تعیین لغت ها کلیدی برای صفحه ها وبسایت و اصول محتوا نویسی در وردپرس
را مطالعه کنید.

نرخ گریز از وبسایت (bounce rate) یک کدام از مطرح ترین موضوعاتی میباشد که وبمستران روی آن توجه اکثری دارا هستند. به این دلیل که خیر صرفا روی مدیر درست seo وبسایت تاثیرگذار میباشد، بلکه به شما نشان می‌دهد که کدام یک از صفحه های اینترنت سایتتان می‌توانند تعامل بهتری را با مخاطبین ساخت نمایند. مطمئنا هر چقدر که محتواهای صفحه های یک وبسایت مطلوب خیس باشند، می‌توانند تاثیر بهتری روی خوانند‌گان آن بگذارند. این تاثیرگذاری نیز در غایت به برقراری یک تعامل آفریننده دربین مخاطب اینترنتی و تارنما شما سبب ساز گردد. درین نوشته‌علمی از مقر علم صاحب خانه فا کوشش بر این بوده میباشد تا شمارا با معنا نرخ پریدن آشنا کرده و راهکارهای مطلوب برای رفع آن ارائه داده گردد.


اشتراک گذاری:
موضوعات مرتبط:
برچسب‌ها: سئو در مشهد،
بازدید:

آیا داشتن پیوند‌های Nofollow بد میباشد؟

۱۳ مرداد ۱۳۹۹
۱۱:۳۹:۴۳
علی
نظرات (0)


آیا نیازی می‌باشد پیوند‌های سایتم را با دقت بدین attribute ها دستکاری کنم؟
نه. تگ nofollow همچنان مانند قبل تلاش داراست. در صورتیکه چه همین حال هم هر سه صفت معرفی‌گردیده فعالیت می‌نمایند و به وسیله گوگل شناسایی می گردند، البته به صورت ظریف‌خیس از نخستین مارس 2020  بهترین سئو کار میباشد که nofollow تحت عنوان یک تگ برای خزیدن و ایندکس کردن به وسیله ربات‌های گوگل گزینه استعمال قرار خواهد گرفت (و شاید تغییراتی داشته باشد) و تا آن دوران nofollow کاربرد فعلی خویش را داراست.

چه گونه بفهمیم یک پیوند dofollow میباشد یا این که nofollow؟
برای پی بردن پاسخ این پرسش سه رویه وجود دارااست:‌

استعمال از پلاگین‌های مرورگرها
آنالیز کد HTML
به کار گیری از ابزارهای نظارت بک لینک و پیوند
1. استعمال از پلاگین‌های مرورگر:‌
پلاگین‌های بخش اعظمی می‌باشند که می توانند dofollow یا این که nofollow بودن لینک و پیوند‌ها را برای شما مشخص و معلوم نمایند. از جمله در پلاگین‌ی منحصر mangools، می توانید این خصوصیت را برای کل پیوند‌های خروجی از اینترنت‌وب سایت و همینطور لینک و پیوند‌های ورودی به اینترنت‌تارنما خویش ببینید.

 

 

2. آنالیز کد HTML:‌
در شرایطی که می دانید که بک پیوند در کدام برگه واقع شده‌است، راحت‌ترین شیوه چک کد html در وب سایت پیوند دهنده میباشد:
برای انجام این فعالیت طبق قدم‌های ذیل فعالیت فرمایید:‌

روی انکرتکست لینک و پیوند، کلیک راست نمائید و آیتم “Inspect” یا این که “Inspect element” را تعیین نمائید (در مرورگرهای گوناگون این آیتم مختلف خواهد بود). و یا این که می توانید در مرورگر کروم کلیدهای “Ctrl+Shift+I” را بزنید.

کد html لینک و پیوند را نظارت فرمائید. در‌صورتی‌که تگ rel=”nofollow” را ندیدید، پیوند متبوع یک پیوند dofollow میباشد.

برای موعظه بیشتر کد پایین، مثال‌ای از یک لینک و پیوند dofollow میباشد:‌
انکر تکست
و کد تحت نیز مثال‌ای از یک لینک و پیوند nofollow میباشد:‌
انکر تکست
3. به کار گیری از ابزارهای محاسبه بک پیوند:‌
در‌صورتی‌که در اکنون بررسی پیوند‌های خویش یا این که رقیبتان می باشید و نمی‌دانید پیوند‌ها دقیقاً کجا می باشند یا این که اینترنت‌وبسایت چه لینک و پیوند‌هایی داراست. می توانید از ابزارهای محاسبه بک پیوند مثل LinkMiner چهت نیل به چنین اطلاعاتی به کار گیری فرمائید.

برای این عمل کافی میباشد وارد اینترنت‌وبسایت Linkminer گردیده و نشانی سایتی که میخواهید ارزیابی فرمایید را در فریم مربوطه وارد نمائید.
روی بک لینک و پیوند‌ها در جدول سمت چپ کلیک فرمائید و زمانی ‌که تارنما لینک و پیوند دهنده در جهت راست کاغذ بار گذاری شد، روی دکمه‌ی anchor text کلیک نمایید تا جای ظریف لینک و پیوند را ملاحظه کنید.

آیا داشتن پیوند‌های Nofollow بد میباشد؟
خیر، به هیچ وجه. ولی پیوند‌های Nofollow هیچ ارزشی برای بهینه سازی وب سایت ندارند. ولی می بایست غرض خویش از تصاحب کردن لینک و پیوند را معلوم فرمائید. در اصلً دو برهان عمده برای لینک و پیوند به چنگ آوردن وجود دارااست:‌

به چنگ آوردن اعتبار از اینترنت‌وبسایت‌های خوب و بهبود پروفایل پیوند‌ها
تصاحب کردن بازدید از روش لینک و پیوند
مورد اولیه بدین مضمون‌ میباشد که شما پیرو لینک و پیوند‌های dofollow می‌باشید، از هر جایی که پیوند میگیرید بهتر میباشد تأکید نمایید که می خواهید لینک و پیوند‌های شما dofollow باشد و عشق و علاقه‌ای به لینک و پیوند‌های nofollow ندارید.
در شرایطی‌که هم آیتم دوم غرض مهم شماست، نیازی وجود ندارد در رابطه dofollow یا این که nofollow‌ بودن پیوند‌ها نگران باشید. هر دو نوع لینک و پیوند‌ها، شمارا به غرض خویش می رساند.

فیض گیری

بایستی نسبت DF/NF بک لینک و پیوند‌های خویش را به طور منظم و یا این که دستکم گاهیَ، تحلیل فرمایید. اکثر لینک و پیوند‌هایی که گرفته می گردد به قصد دریافت کردن اعتبار میباشد و در صورتی‌که از جایی لینک و پیوند گرفته‌اید و لینک و پیوند متبوع nofollow میباشد، بهتر میباشد با اینترنت‌وب سایت پیوند دهنده تماس حاصل نمایید و محترمانه درخواست نمائید که لینک و پیوند را به dofollow‌ تغییر تحول دهند.
در صورتی هم میخواهید به طور جامع کل بک لینک و پیوند های خویش را همدم با ویژگی ها آنها ملاحظه کنید، میتوانید از ابزار siteprofiler استعمال نمائید و در بخش backlinks به کلیه این داده ها دسترسی داشته باشید.


اشتراک گذاری:
موضوعات مرتبط:
برچسب‌ها: بهترین سئو کار،
بازدید:

CTR یا نرخ کلیک

۱۳ مرداد ۱۳۹۹
۱۱:۲۹:۲۱
علی
نظرات (0)

چرا CTR اصلی میباشد؟
با استعمال از نرخ کلیک می‌‌قدرت در خصوص پتانسیل و ترازو تأثیر کمپین‌‌های ایمیلی، اشکال گوناگون تبلیغات، snippet‌های تارنما در حاصل کاوش، دکمه‌‌های کال تو اکشن (CTA) و بقیه نحوه‌‌های دیجیتال مارکتینگ داده ها خیر به دست آورد. سئو در مشهد هر چه یوزرها کمتر روی لینک و پیوند‌ها کلیک نمایند، نرخ تبدیل هم تحت‌خیس خواهد بود. در واقع غرض این میباشد که تا مکان ممکن نرخ کلیک را بالا برده و ترافیک کافی و هدفمند جذب کنیم تا پتانسیل تبدیل را بالا ببریم .

چه‌طور نرخ کلیک اینترنت سایتمان را ارتقا دهیم؟
می خواهیم یک‌سری سر اصلی را با شما فی مابین بگذاریم که با تمرکز کردن و انجام دادن آنان می توانید منجر جلب اعتنا مخاطبان خویش گردیده و آنان‌را بی‌اختیار به سمت اینترنت ساییتان بکشانید. به چندین نکته پایین دقت فرمایید:

یک تیتر جالب و توصیفی بنویسید
تیتر یک کدام از مهم ترین فاکتور‌هاییست که قادر است یوزرها را به سمت وبسایت شما هدایت نماید. پس بایستی بی‌عیب‌و‌نقص نوشته خواهد شد. کارایی فرمائید کاراکتر‌های تیتر بیشتر از 65 تا نشود و متن تیتر، به سیرتکامل‌ای نوشته گردد که بیان‌کننده زمینه محتوای شما باشد. نکته دیگر اینکه به طبع می بایست در تیتر خویش از واژه و کلمه کلیدی به کار گیری فرمایید تا مخاطب با یک کاوش بی آلایش به شما رسد. بهتر میباشد در تیتر‌‌های خویش از کلمه ها ترغیب‌کننده مانند راحت، ارزان، سریع، قدم به قدم و … استعمال نمایید. اینکار قادر است بخت شمارا برای کلیک تصاحب کردن بیشتر نماید. ولی در به فعالیت بردن این عبارات بایستی معقول فعالیت نموده و نوع کسب و فعالیت خویش را در حیث بگیرید. در صورتی‌که می خواهید یک تیتر‌نویس رشته‌ای گردید می بایست به نوشته‌ی‌علمی برچسب تیتر در همین وبسایت رجوع نمایید.


اشتراک گذاری:
موضوعات مرتبط:
برچسب‌ها: ،
بازدید:

فراگیری ساخت‌و‌ساز محتوا

۱۱ مرداد ۱۳۹۹
۱۱:۳۵:۳۱
علی
نظرات (0)


فراگیری ساخت‌و‌ساز محتوا و نکاتی برای بهبود کیفیت محتواتوسط عباس فلسفی2020/02/15VIRLAN, سفارش سردبیر, ساخت محتوا, seo وب سایت

امروزه مجموع تارنما های اینترنتی به ساخت‌و‌ساز محتوا نیاز دارا  سئو در مشهد هستند. چنانچه مالک کسب‌وکار میباشید یا این که در مسئله محتوانویسی کار می کنید، این نوشته‌علمی برای شماست. به دنبال، نکاتی را ذکر خوا هیم کرد که با رعایت آنان می‌اقتدار کیفیت محتوای تولیدی را تا حد متعددی ارتقاء بخشید. با ویرلن یار باشید.


محتوا، مهمترین جنبه کل کمپین‌های بازاریابی آنلاین میباشد. در کنار جذابیت و بضاعت سرگرم کردن استفاده کننده، هر قسمت از محتوا می بایست هدفی صحیح برای مخاطبان داشته باشد. در واقعیت، وقتی که نوشته شما همه این فاکتورها را داشته باشد، دقت اشخاص بیشتری را به خویش جلب خواهد کرد. از طرفی، مطلبی که شما مداد می‌زنید بایستی بتواند خواننده را هم به مشتری تبدیل نماید زیرا ایجاد درآمد، شاهراه نجات مجموع کسب‌وکارها میباشد. ولی چه طور ایجاد محتوای با کیفیت قابلیت و امکان‌پذیر میباشد؟

برای ساخت و ساز محتوا اولی گام شناسایی مخاطبان میباشد
مشتریان شما چه اشخاصی میباشند؟ در اول مرحله از تدوین استراتژی بازاریابی بایستی مخاطبان را به صدق معین کرد. اینجانب پیشنهاد میکنم مخاطبان غرض خویش را بسته به نیازهایی که دارا‌هستند، تقسیم‌بندی نمائید.

از جمله سازمانی مثل Audible قادر است مخاطبان خویش را به دو تیم تقسیم نماید: شنوندگان کتاب‌های صوتی تخیلی و غیر تخیلی.

یکی شایسته ترین خط مش‌ها برای فهم و شعور کاربر مقصود، تمجید پرسونای خریدار میباشد. این‌ها در واقعیت مشخصه‌های عده ای می‌باشند که میخواهید کالا یا این که خدمت خویش را در دست آنان قرار دهید. پرسونای خریدار قادر است برای اشخاص متعدد، به طور مختلف تعریف‌و‌تمجید گردد. به عنوان مثال، شما می توانید یک پرسونا برای شنوندگان کتاب های صوتی که محتوای تخیلی دوست دارا هستند و یک پرسونا هم برای شنوندگانی که مطالب غیر تخیلی دوست دارا‌هستند، داشته باشید.

 

برای تایپ کردن پرسونای خریدار، پیشنهاد میکنم جزئیات ذیل را هم در حیث داشته باشید (داده ها شما میتوانند فرارتر از لیست ذیل باشند):

دموگرافی
حالت
علایق
سن
جنسیت
درآمد
ارتباطات (اینکه مجرد میباشد یا این که متاهل)
سطح تحصیلات
شغل
نوشته ی علمی دارای ربط: یادگرفتن ساخت محتوا با غرض جذب مشتری و ارتقا درآمد

 

در لحاظ دریافت کردن شروعی پرقدرت و جالب!
نصیب ابتدایی محتوای شما اهمیت متعددی داراست زیرا با دیدن همین نصیب میباشد که یوزرها برای تلاوت ادامه متن ترغیب میگردد. استارت مقاله می بایست کاربر را به دام انداخته و اورا تشویق نماید که متن شمارا تا پایان مطالعه نماید. برای ادراک صحیح‌خیس، بهتر میباشد موارد ذیل را در حیث بگیرید:

از روایت برای دیدنی کردن ادامه متن به کارگیری فرمایید
جمله‌ها دارای ربط اشخاص اثر گذار را نقل‌وقل فرمایید (مثل گزاره‌ای از وارن بافت)
به عبارتی نخست به مجموع سوال های کاربر جواب ندهید
پاره ای شوخ‌طبعی را ادویه مقاله نمائید تا خواننده با مطالعه آن بخندد


وقت بیشتری را به گزینش صحیح تیتر تخصیص دهید
داشتن عنوانی مطلوب، حیاتی میباشد زیرا اول چیزی میباشد که عموم می بینند. نهایی باری که خودتان در گوگل چیزی را کاوش کردید، به حافظه آورید؛ قطعا شما هم قبل از کلیک کردن روی هر مورد از پیوند‌ها تحت عنوان آن ها نگاه کرده بودید! با یک تیتر عالی می‌اقتدار اعتنا استفاده کننده را خویش جلب کرده و این فعالیت سبب ارتقاء نرخ کلیک (CTR) نیز میگردد.

بد وجود ندارد بدین زمینه هم اشاره کنیم که فرایند گزینش تیتر به اندازه‌ای اساسی است که با کل کردن متن نباید سریعا آن را کنار گذاشت. در قبال، سفارش می کنم بعد از اتمام محتوا، مجددا سراغ تیتر رفته و در شکل نیاز، آن را دستکاری فرمائید. با این فعالیت، پیام متن را به نحوه موثرتری می‌اقتدار به استفاده کننده منتقل کرد.

 


اشتراک گذاری:
موضوعات مرتبط:
برچسب‌ها: سئو در مشهد،
بازدید:

وظیفه اصلی الگوریتم پنگوئن چه می‌باشد؟

۶ مرداد ۱۳۹۹
۰۱:۴۱:۴۵
علی
نظرات (0)

وظیفه اصلی الگوریتم پنگوئن چه می‌باشد؟
الگوریتم پنگوئن جواب گوگل برای ارتقاء به کار گیری از طریق‌های بهینه سازی کلاه سیاه و پیوند‌سازی‌های غیرطبیعی میباشد.Matt Cutts در جریان کنفرانس SMX سال 2012 دراین باره گفته بود:

“ما بدین تاءمل کردیم که چطور با محتوای بی کیفیت نبرد کنیم و سئو در مشهد برای حل این مسئله الگوریتم پاندا را معرفی کردیم. البته پس از معرفی این الگوریتم متوجه شدیم که‌این آغاز عمل میباشد و هنوز تارنما های اسپم متعددی وجود دارا هستند. بعد برای حل این نقص‌ الگوریتم پنگوئن را پباده سازی کردیم.”

انگیزه این الگوریتم به صورت ظریف، کاهش تاثیرگذاری طرز‌های کلاه سیاه و به دست دریافت کردن در اختیار گرفتن وضع به وسیله گوگل بود. با ادراک بهترِ مراحل اخذ لینک و پیوند، پنگوئن توانست سایت‌هایی که مبادرت به اخذ پیوند‌های طبیعی و دارای اعتبار کرده بودند را ارتقا دهد و وب سایت‌هایی که لینک و پیوند‌های اسپم و ساختگی اخذ کرده بودند را از مرتبه‌های بالا به قعر حاصل بکشاند.

در اولِ عمل، گوگل در‌این الگوریتم برای جریمه کردن وبسایت‌های خاطی، تمرکز خویش را فقط بر لینک و پیوند‌های دریافتی قرار داده بود و اصلا توجهی به پیوند‌های خروجی سایت‌ها نداشت.

در شرایطی که دوست دارید همگی چیز را درباره‌ی الگوریتم پنگوئن بدانید، بک پیوند بخرید!
اما به دنبال پیوند های خروجی از وب سایت و لینک و پیوند سازی داخلی نیز به وسیله الگوریتم پنگوئن آیتم اعتنا قرار گرفت.

پیکار با تکرار واژه و کلمه کلیدی
انگیزه اصلی الگوریتم پنگوئن باز‌نگری تندرست لینک و پیوند‌سازی وبسایت‌ها بوده میباشد البته یکی‌از وظایف جانبی آن نزاع با keyword stuffing یا این که تکرار لغت ها کلیدی میباشد. در قبلی برای آن‌که رده قابل قبولی در حاصل گوگل کسب کنیم کافی بود تا عبارت متبوع خویش را با درصد مشخصی در محتوا تکرار کنیم.

فکر می کنید 3 درصد از محتوا می بایست تکرار کلمه و واژه کلیدی باشد؟ به پنگوئن یبگشسنبکسیبمک فرمایید…
اعتنا بیشتراز ‌اندازه متخصصینِ seo بدین آیتم موجب شد تا گوگل منش‌شغل های دیگری برای گزینش زمینه و واژه و کلمه کلیدی ورقه در حیث بگیرد و عملا تکرار یا این که بمباران واژه کلیدی تحت عنوان یکی‌از تکنیک‌های بهینه سازی کلاه سیاه شناخته شد. الگوریتم پنگوئن صفحاتی که از این تکنیک استعمال کرده‌اند را شناسایی کرده و موجب می‌گردد مقام قابل قبولی در حاصل کاوش کسب نکنند.

آپ دیت رسانی‌های الگوریتم پنگوئن
هنگامی که الگوریتم پنگوئن برای اولی توشه در سال 2012 آغاز به عمل کرد موجب تغییرات اساسی در حاصل کاوش شد. طبق آمار قانونی گوگل پنگوئن به طور بی واسطه در 3 درصد از حاصل تاثیر داشت. اما تغییرات الگوریتم پنگوئن مرحله‌ای بود و با به‌روز‌رسانی‌ها بعدی این الگوریتم تاثیرات بیشتری از خویش نشان بخشید. یک کدام از دیگر از مهمترین تغییرات و آپدیت رسانی‌های این الگوریتم در ماه مه 2013 منتشر شد و با این به‌روزرسانی 2.3 درصد دیگر از حاصل کاوش زیر تاثیر این الگوریتم قرار گرفتند.

همان طور که گفتیم برای این الگوریتم به‌روز‌رسانی‌های با اهمیتی منتشر شد و تغییرات و بهبودهای متعددی در آن رخ گرفت. بخش اعظمی از این بروز رسانی ها، حتی معرفی نشدند و تنی چند از آنها نیز رسما به وسیله گوگل معرفی شدند. به‌دنبال به تغییرات و به‌روز‌رسانی‌های الگوریتم پنگوئن که به طور قانونی معرفی شدند میپردازیم.


1- اولی معرفی الگوریتم پنگوئن (1.1) – 26 مارس 2012
درین به‌روز‌رسانی داده ها این الگوریتم آپ دیت شدند و تغییری در هسته اصلی الگوریتم صورت نداد.

با تکثیر پنگوئن 1.1 سایت‌هایی که با گاز مبادرت به حذف لینک و پیوند‌های اسپم خویش کرده بودند، مشتمل بر عفو و بخشش شدند و بخش اعظمی دیگر از تارنما‌هایی که در مرحله نخستین تکثیر پایین تاثیر قرار نگرفته بودند به دام افتادند.

2- به‌روزرسانی الگوریتم پنگوئن (1.2) – 5 اکتبر 2012
در 5 اکتبر 2012 الگوریتم پنگوئن گوگل آپدیت شد و نتیجه ها کاوش در زبآن‌های متفاوت را پایین تاثیر قرار بخشید. تا قبلا صرفا تارنما‌هایی که به لهجه انگلیسی بودند مزه پنگوئن را می‌چشیدند.

3- تغییرات پنگوئن (ورژن 2.0) – 22 مه 2013
برخلاف به‌روز‌رسانی‌های پیشین، این به روز به تغییرات فنی در هسته اصلی این الگوریتم پرداخت و طرز اثرگذاری در حاصل را زیر تاثیر قرار بخشید.

با تولید این تغییرات، 2.3 درصد از حاصل ذیل تاثیر قرار گرفتند. درین الگوریتم گوگل از برگه اصلی و نوع بندی‌های مهم وب سایت‌ها پیش‌خیس رفت و کلیه صفحه ها را برای جستن شواهد پیوند‌سازی اسپم بازنگری کرد.

4- ورژن 2.1 برای اصلاح سریع ورژن 2 – 4 اکتبر 2013
پس از به‌روز‌رسانی ورژن 2.0 گوگل نیاز به تغییرات بیشتری درین الگوریتم دید. این به روزرسانی نیز بر یک درصد حاصل کاوش تاثیر گذاشت.

5- به‌روزرسانی داده ها الگوریتم پنگوئن (3.0) – 17 اکتبر 2014
این توشه نیز صرفا تغییراتی در خزانه اطلاعاتی گوگل و الگوریتم پنگوئن ساخت شد و با اینکه از آن تحت عنوان تغییراتی گسترده حافظه گردیده، البته تغییری در هسته این الگوریتم چهره نداد.

گوگل بخش اعظمی از سایت‌هایی که نسبت به جبران مشکلات خویش اقدامی کرده بودند را آیتم رحمت قرار اعطا کرد و بخش اعظمی از مرتبه‌های آنها را بازگرداند. طبق روال دائمی تارنما‌هایی که از رادار گوگل در امان باقی‌مانده بودند به جهت استعمال از طریق‌های کلاه سیاه در دام پنگوئن گرفتار شدند.

6- نهایی به‌روزرسانی قانونی (4.0) بعداز دو سال – 23 سپتامبر 2016
2 سال پس از به‌روز‌رسانی ورژن 3 الگوریتم پنگوئن، نهایی ورژن این الگوریتم ارائه شد. با ارائه این به‌روز‌رسانی الگوریتم پنگوئن به هسته اصلی الگوریتم گوگل بیشتر شد. ممکن میباشد فکر کنید که با طولانی تر شدن این الگوریتم به اصل و مبنا عمل گوگل، طرز عمل آن عوض شده میباشد، البته اینطور وجود ندارد؛ در واقع با این حادثه نگاه گوگل بدین الگوریتم تغییر‌و تحول کرد.

با تغییراتی که در آخری ورژن پنگوئن فیس گرفت بینش گوگل در خصوص تارنما‌های خاطی و اسپمر تغییر‌و تحول پیدا کرد. از این‌جا به آنگاه گوگل در اضافه مورد ها به بی‌اثر کردن پیوند‌های معدود اعتبار و بی اعتبار کفایت می نماید و تا جای ممکن از مجازات این سایت‌ها جلوگیری میکند.


از سپتامبر 2016 به آنگاه هیچ وقت یک آپ دیت قانونی برای الگوریتم پنگوئن اعلام نشده میباشد چون با تغییرات اساسی در الگوریتم اصلی گوگل دیگر نیازی به آپ تو دیت‌های مقطعی وجود نداشته و نتیجه ها کاوش به طور لحظه‌ای محاسبه و ارائه میگردند.

 


اشتراک گذاری:
موضوعات مرتبط:
برچسب‌ها: سئو در مشهد،
بازدید:

آیا شما هم از اون نوع افردای میباشید که برای دیر ایندکس شدن صفحه های خویش شکایت میکنید

۱۷ تیر ۱۳۹۹
۰۲:۲۹:۴۴
علی
نظرات (0)


آیا شما هم از اون نوع افردای میباشید که برای دیر ایندکس شدن صفحه های خویش شکایت میکنید؟  سئو در مشهد یه ترفند معمولی و خیلی دیدنی میخواهم به شما بیان کنم. طبق گزارشاتی که به اینجانب اعلام گردیده بعضا به عبد و بنده گفته اند که ایندکس شدن صفحه ها ما حدود چندین روز تا یکسری هفته زمان خواهد برد. حالا چطور گوگل را بدون چاره کنیم که صفحه های مارا سریعا ایندکس نماید؟ این روشی که برایتان توضیح می دهم تماما قطعی وجود ندارد و ممکن میباشد برای شما کارساز نباشد. به آسانی وارد search console وبسایت خویش گردید. بعداز اینکه محتوای نو خویش را ساخت کردید، در قسمتی از سرچ کنسول به اسم Inspection url پیوند خودرا قرار دهید، بعد از آن یکسری ثانیه دکمه برای شما نشان داده میشود که به اسم request indexing با زدن روی این دکمه، پس از تعدادی دقیقه پیغامی برای شما با تیک سبز به شما نمایش داده می شود. این پیغام با تیک سبز بدین مضمون‌ میباشد که شما به گوگل گفتید ایندکس نماید و ایندکس نیز مینماید. تکرار این فعالیت شما‌را تحت عنوان یک چوپان دروغگو در مقابل گوگل نشان می‌دهد. پس برای ارتقا سرعت ایندکس شدن صفحه ها خویش از این شیوه بسیار معمولی که درین فیلم فراگیری بهینه سازی برای شما توضیح داده ایم استعمال نمائید.

در عصر فراگیری ویدئویی بهینه سازی (سئو یا این که باصرفه‌سازی وبسایت برای موتورهای کاوش) که زیرنویس فارسی آن بوسیله جی ادز تنظیم شده‌است، در آغاز با شیوه عمل موتورهای کاوش، خصوصیت لغت ها کلیدی مطلوب، گونه های محتوا و ساخت استراتژی محتوا و ابزارهای بهینه سازی آشنا می‌شویم. درپی عامل ها تاثیرگذار در seo، مانند: کارداران سمت سرور، لینک و پیوند‌های داخلی و فرنگی، ساختار وبسایت، کانال‌های اجتماعی و دیگر اصول seo را باز‌بینی میکنیم و در غایت نکات کلیدی seo، مانند جستجوی محلی، تجزیه و نظارت کیفیت محتوا، مخاطب شناسی، seo ورژن تلفن همراه، سئو دکان های اینترنتی و اندازه گیری معیارهای بهینه سازی را حافظه می گیریم.


اشتراک گذاری:
موضوعات مرتبط:
برچسب‌ها: سئو در مشهد،
بازدید:

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به مرجع مقالات رسمی و تخصصی سئو است.