از ادغام كلمات كليدي در جهت بهبود سئو سايت استفاده كنيد

۲۵ دى ۱۳۹۹
۰۸:۲۸:۱۶
علي
نظرات (0)

يوزرها مقصود را صحيح شناسايي نماييدبا استعمال از علم seo خويش كلمه ها كليدي مطلوب را تعيين كرده و يوزرها متناسب با كسب و عمل خويش را شناسايي و جذب خويش فرماييد. سئو در مشهد مثلا در شرايطي‌كه شما فروشنده گل مي‌باشيد و در تهران سرگرم به عمل هستيد، به مكان واژه كليدي “گل زمستاني” مي‌توانيد از عبارات كليدي “فروش گل در تهران” استعمال فرماييد كه به جاي شما نيز رابطه داشته باشد. استعمال عبارات كليدي متناسب با نوع و جاي كسب و عمل، يوزرها حقيقي و واقعي خويش را شناسايي كرده و به سمت خويش جلب ميكنيد.
تشويق به اشتراك گذاري مطالب بكنيدحامي مالي مسابقاتي گرديد كه تبليغ كننده شما و يا اين كه حتي به يار رقيبانتان باشد.
• به همپا بقيه رقبا يك مسابقه ترتيب دهيد و به يك يا اين كه يكسري نفر از اشتراك گذاران مطالبتان، اجرو پاداش خريد بدون پول محصول ها از سايتتان را بدهيد.• فالو كردن ورقه اينستاگرام خويش را جز موقعيت كمپاني در مسابقه قرار دهيد.• با اين عمل هم شما و هم رقيبتان، به طور اشتراكي از فالو كننده هاي يكديگر به كار گيري مي‌كنيد.
با كاربرانتان رابطه برقرار فرمائيدارسال پست هاي مكرر شايد در كل شبكه‌هاي‌اجتماعي، شايد از لحاظ شما خيلي منطقي به لحاظ نيايد، البته رابطه با حوزه مشتريان يك دستور ملزوم ميباشد.
• عشق و علاقه به توليد گفتمان با كاربرانتان و تبديل آن به يك عادت ميتوانيد يكي دست اندركاران مراقبت مشتريانتان و برد كسب و كارتان باشد.• هنگامي يك كدام از مشتريان شما، تجربه خوب خريد خويش را در كانال اجتماعي خودش به اشتراك مي گذارد، كسب و عمل شما براي فالوور هاي وي به اكران نهاده ميگردد و اين فعاليت سبب جذب آنان به سمت وبسايت شما ميگردد.
همواره مهيا تغييرات باشيددر بازاري كه يك شبه ممكن ميباشد تغيير‌و تحول نمايد، همواره درانتظار تغيير تحول هر قوانيني باشيد و براي تقابل با اين تغييرات آمادگي خويش را محافظت فرماييد.
• از كلمه ها كليدي كه بالاترين مرتبه را به شما ميدهند دور انديشي پيدا كرده و از آن‌ها استعمال نمائيد• از كاهش ترافيك وب سايت بوسيله رابطه با كاربرانتان، دوري نمائيد• با جديدترين عبارات كليدي كه جستجوي آن ها رو به ارتقاء ميباشد يا اين كه به اصطلاح ترند گرديده اند، همگام باشيد• اعتنا فرماييد كه چه چيزي شمارا از ساير رقيبانتان منقطع مي نمايد و به جاي‌اينكه همواره كوشش فرماييد در لغات كليدي شبيه با رقيبانتان در بالا باشيد، به تفكر عبارات تازه باشيد كه رقيبانتان روي آن فعاليت نكرده اند
ترافيك وبسايت را بررسي فرمائيدمنبع ورودي ترافيك وبسايت از كجاست؟ آيا يوزرها از شيت اينستاگرام وارد تارنما ميگردند يا اين كه فيسبوك؟ آيا آن‌ها از روش كلماتي كليدي تارنما وارد آن گرديده اند؟ دانايي از جواب اين سيرتكامل سوال هاي موجب ميگردد كه موضوع كاهش ترافيك مواجه نشويد و پيش از ساخت‌و‌ساز نقص‌، راه‌حل آن را اعمال نمائيد.
اعتنا كردن بدين راهكارها مي توانيد در حوزه شبكه هاي عمومي قوي ظواهر گرديد و مسائلي كه در آينده حادثه مي افتند را از پيشين پيش گويي نمائيد. زماني كه كلام از ترافيك وب سايت مي‌شود، هم بهينه سازي و هم بازاريابي رسانه هاي اجتماعي يا اين كه به اختصار SMM، دو برهان اساسي و تاثير گذار در‌اين موضوع مي‌باشند كه رعايت ضوابط و اصول مربوط به آن ها، موجب ارتقا ترافيك، ارتقا درامد، ارتقا رضايت مشتريان و ارتقاي تلاش وبسايت ميگردد.


اشتراک گذاری:
موضوعات مرتبط:
برچسب‌ها: سئو در مشهد،
بازدید:

چطور انكر تكست ها را اصلاح كنيم؟

۲۴ دى ۱۳۹۹
۱۱:۵۸:۲۷
علي
نظرات (0)

چطور انكر تكست ها را تصحيح كنيم؟
اكنون در حالتي‌كه انكر تكست‌هاي اينترنت‌وب سايت شما طبق سفارش‌هايي كه گفتيم نبود، چه فعاليت مي بايست كرد؟

اوليه اين كه بك پيوند‌ها را حذف نكنيد يا اين كه انكر تكست‌هاي آنان‌را تغيير‌و تحول ندهيد.  سئو در مشهد اين عمل ممكن ميباشد موجب افت سكو تارنما‌تان گردد.

همت نمائيد با ساخت و ساز بك پيوند هاي نو تعادل را برقرار نماييد. براي مثال چنانچه اكنون بيشتر انكر تكست‌هاي وبسايت‌تان با كلمه و واژه كليدي ميباشند، بك پيوند‌هاي تازه را با كلمه و واژه كليدي به اضافه مارك بسازيد يا اين كه از لينك و پيوند‌هاي لخت به كارگيري فرمائيد. كليه اشكال را به فعاليت ببريد و چشم به راه باشيد تا بهبود درجه تارنما را مشاهده كنيد.

بيشتر بخوانيد : تكنيك هاي seo
نكات اساسي در فراگيري سئو انكر تكست ها


هنگام seo انكر تكست ها پيشنهاد‌هاي تحت را در حيث داشته باشيد:

ارتباطات متني را دور از شوخي بگيريد. با به روز‌هاي تازه، گوگل هم اكنون به راحتي متوجه رابطه در ميان محتواي صفحه ها متفاوت مي گردد. انكر تكست‌ها مي بايست متناسب با محتواي شيت و وبسايت شما باشند.
پيش از تدوين استراتژي لينك و پيوند‌سازي، رقباي غالب خويش را نظارت نماييد. ملاحظه كنيد با چه انكر تكست‌هايي بك لينك و پيوند گرفته‌اند. اين فعاليت ايده‌اي براي تدوين يك استراتژي برنده به شما ميدهد. براي اين عمل ميتوانيد از ابزارهايي مانند ScanBacklinks به كار گيري نماييد.
مدام لينك و پيوند‌ها، بك لينك و پيوند‌ها و انكر تكست‌هاي وب سايت خويش را پايين لحاظ داشته باشيد. ابزارهاي اكثري (به عنوان مثال Ahrefs) براي اين فعاليت وجود داراست. تعقيب كردن لينك و پيوند‌ها به محافظت تعادل در وبسايت امداد مي‌نمايد.
پيوند و انكر تكستي كه در اولِ يك نوشته‌علمي بيايد، از نگاه گوگل اهميت بيشتري دارااست. با تهيه ترتيب‌ها، ميتوانيد اهميت صفحه ها گزينه نظرتان را به گوگل نشان دهيد.
در يك برگه بيشتراز حد لينك و پيوند قرار ندهيد. چنانچه تعداد متعددي لينك و پيوند داراي ربط به يك شيت داريد، مهمترين‌ها را گزينش فرمائيد. وجود انكر تكست‌هاي فراوان، كه معمولا رنگ متفاوتي دارا‌هستند و bold مي‌باشند، ديده مخاطب را خسته مي‌نمايد و سبب سروصدا بصري مي‌گردد.
​ تا اين جا از اهميت متني كه براي پيوند دادن گزينش مي كنيد مطلع شديد و نكاتي را براي تصحيح اين متن آموختيد. گفتيم كه مهم ترين نكته در يادگرفتن seo انكر تكست اين ميباشد كه حد تعادل و طبيعي بودن متن پيوند‌ها را رعايت نمائيد و فارغ از گول زدن يوزرها، آنان‌را در صفحه هاي گوناگون به جنبش واداريد. شما چه تجربه‌اي در اين باره داريد؟ نظرها و تجربيات خويش را درباره‌ي سئو انكر تكست ها با ما به اشتراك بگذاريد.

انكر تكست چه است؟
انكر تكست متن قابل كليك يك پيوند ميباشد. كلمه و واژه يا اين كه عبارتي كه در بين يك نوشته ي علمي معلوم گرديده و با كليك روي آن به سمت نوشته‌ي علمي ديگري هدايت مي شويد.


اشتراک گذاری:
موضوعات مرتبط:
برچسب‌ها: سئو در مشهد،
بازدید:

سئو چيست؟

۱۸ دى ۱۳۹۹
۰۷:۴۹:۳۶
علي
نظرات (0)


بخش اعظمي از اشخاص رغبت دارا‌هستند كه اينترنت‌تارنما خويش را براي شناسايي سريع‌خيس به وسيله موتورهاي كاوش با صرفه نمايند؛ براين اساس ممكن ميباشد بعضي وقتها با كلماتي روبرو شوند سئو در مشهد كه معنا آن را به نيكي نمي‌دانند و كاربردشان را هم متوجه نمي شوند. درين مقاله، به محاسبه تني چند از لغت ها كليدي در حوزه سئو يا اين كه بهينه سازي ميپردازيم. فهميدن معناي اين واژه و كلمه‌ها به شما ياري مي‌نمايد تا كاربرد آن ها را بهتر شعور فرمائيد. همينطور، اين نوشته ارشادوراهنمايي مطلوب براي اشخاص تازه كار به حساب مي‌آيد. درپي با ما يار باشيد.

اولي و مهمترين اصطلاحي كه مي بايست در دنياي بهينه سازي بدانيد، معنا خويش كلمه و واژه سئو ميباشد. بهينه سازي مخفف عبارت Search Engine Optimization بوده و به دسته‌اي از تكنيك‌هاي با صرفه‌سازي اينترنت‌وب سايت براي موتورهاي كاوش مانند گوگل اشاره دارااست. اين ضوابط، به صاحبان اينترنت‌وبسايت امداد مي‌نمايد تا به مرتبه‌هاي مطلوب و ايده‌آل در موتورهاي كاوش دست يابند.

 

كلاً، دنياي seo به قسمت‌هاي متعدد تقسيم مي‌گردد كه هركدام از آن ها اصطلاحات ويژه خويش را دارا هستند.

در كل اين قسمت‌ها عبارتند از:

seo داخلي
سئوي خارجي
الگوريتم‌هاي گوگل
seo كلاه سپيد
بهينه سازي كلاه خاكستري
بهينه سازي كلاه سياه
ابزارهاي چك‌گر و ارزيابي seo
در‌اين نصيب مقصود ما آناليز تني چند از كلمه و واژه‌هاي همگاني seo ميباشد. تني چند از اين كلمه و واژه‌ها را در‌پي با هم ارزيابي ميكنيم.

Serach Query
هنگامي كه استفاده كننده در گوگل يا اين كه موتورهاي جستجوي ديگر، پرسش يا اين كه عبارات متبوع خويش را تايپ مي‌نمايد بدين فعاليت Search Query گفته مي‌گردد.

حاصل گوگل يا اين كه SERPs
پس از انجام Search Query به وسيله استفاده كننده و فشار دادن دكمه Enter برگه‌اي از حاصل گوناگون در مقابل وي قرار ميگيرد. به چنين صفحاتي كه نتيجه ها از جستجوي گوگل براساس درخواست مخاطب ميباشد، Search Engine Result Page(s) گفته ميگردد.

 

مرتبه برگه در گوگل يا اين كه Google Page Rank
براساس الگوريتم‌هاي گوگل، هركدام از اينترنت‌تارنما‌ها در يك مقام از SERPs اكران داده مي گردد؛ براي مثال درجه نخستين تا سوم شيت نتيجه ها ويژه اينترنت‌تارنما‌ها پر طرفدار و جايگاه بالا ميباشد. جذاب ميباشد بدانيد، مرتبه هر اينترنت‌وب سايت براساس هر كليدواژه تغيير و تحول مي‌نمايد و اثبات وجود ندارد.

مرتبه الكسا يا اين كه Alexa Rank
اينترنت‌وب سايت الكسا مانند گوگل به اينترنت‌تارنما‌هاي متعدد يك جايگاه يا اين كه رنك اعطا مي‌نمايد كه براساس مرتبه درون و بيرون سرزمين گزينش مي گردد.

ترافيك وبسايت
نرخ ورودي يوزرها به اينترنت‌وبسايت و بازديدكنندگان آن در دنياي بهينه سازي ترافيك وب سايت اسم داراست.

جستجوي ارگانيك يا اين كه Organic Search
وقتي كه مخاطب براساس كاوش در گوگل وارد اينترنت‌وبسايت متبوع گردد، جستجوي ارگانيك حادثه مي‌ افتد. ورود به تارنما از روش تبليغات و بنرها در‌اين دسته قرار نمي‌گيرد.

 

ترافيك طبيعي يا اين كه Organic Traffic
ترافيك طبيعي در اثر جستجوي ارگانيك به دست ميايد.

حاصل طبيعي يا اين كه Organic Results
حاصل طبيعي آن دسته از نتايجي مي‌باشند كه به متعلق گوگل ادز در سكو اوليه تا سوم قرار نگرفته باشند و در كنار اسم آنان واژه Ad چشم نشود.

نقشه وب سايت يا اين كه Site Map
يكي‌از شيوه‌هاي اجراي ضوابط بهينه سازي در وبسايت، به كارگيري از نقشه وبسايت ميباشد. با ساخت‌و‌ساز نقشه تارنما و قرار دادن آن در دسترس موتورهاي كاوش يوزرها و بازديدكنندگان وبسايت مي توانند تمامي نصيب‌ها را به امداد همين نقشه ببينند. محصول اين نقشه‌ها معمولا از نوع PHP ميباشد.

 

 

 

 

بهينه سازي وبسايت چه مي‌باشد؟
چه طور به درجه اوليه كاوش در گوگل دست يابيم؟ بهينه سازي تيم اي از كار ها ميباشد كه به شما امداد مي‌نمايد كه مرتبه بهتري در نتيجه ها گوگل كسب نماييد اين كار ها دربرگيرنده جستن نقاط ضعف و قوت وب سايت،شناسايي رقبا،به كارگيري از كليد كلمه و واژه و محتواي مطلوب و تعدادي فاكتور تاثيرگذارديگر كه منجر مي گردد موتور هاي كاوش شمارا پيدا نمايند. به گويش بي آلايش خيس به عبارتي چيزي ميباشد كه شمارا به درجه هاي بالا خيس و بهتر در گوگل ميرساند و به شما ياري مي نمايد كه داراي ارتباط ترين و مفيدترين مطالب را بدست آوريد.

تا كنون حدود ۲۰۰ فاكتور كه بوسيله گوگل آيتم اهميت واقع گرديده شناسايي شده‌است.

همينطور بخوانيد خصوصيت هاي تازه بهينه سازي

اهميت بهينه سازي
يكي مهترين مسائلي كه دارندگان وبسايت ها با آن مواجه ميباشند امار استفاده كننده يا اين كه به عبارتي بازديد از وب سايت ميباشد واضح ميباشد كه يك وب سايت پر بازديد هم به راحتي في مابين جامعه مخاطبان خويش مطرح ميگردد و هم در حالتي‌كه بصورت فروشگاهي باشد مشتريان بيشتري پيدا خواهد كرد ولي براي تحقق اين فرمان نادر هزينه ترين و دوست داستني ترين شيوه معرفي به موتور هاي جستجوست كه در صورتيكه به صدق صورت پذيرد ورودي تارنما شما‌را به صورت چشمگيري ارتقاء خواهد اعطا كرد.

بطور كلي مي قدرت موردها تحت را از هدف ها بهينه سازي برشمرد:

در بازديد از وب سايت بسيار اثر گذار ميباشد
در مارك سازي قادر است تاثير گذار باشد
ميتوانيد در ارتقا بازديد تارنما از آن منفعت ببريد
در تبليغات شما نقش مهمي خواهد داشت


ابزارهاي seo
ابزارهاي بهينه سازي به شما ياري مي‌نمايند تا به راحتي مقررات و قواعد آيتم تاييد گوگل يا اين كه ديگر موتورهاي كاوش را در تارنما خويش پياده نماييد. از طرفي، به آمار و ارقام متفاوت تارنما خويش دسترسي داريد و مي توانيد از اين داده‌ها براي بهبود هر چه بيشتر سايتتان به كار گيري فرمائيد؛ مانند نرخ‌ها و شاخص‌هاي اندازه‌گيري محبوبيت محتوا يا اين كه اينترنت‌تارنما دربين يوزرها و حاصل گوگل. در‌پي يك سري ابزار مجاني seo را به شما معرفي مي‎كنيم.

Keyword Suggestion (توصيه دهنده واژه و كلمه كليدي)
كلمه ها كليدي در بالاآمدن در موتورهاي كاوش نقش مهمي دارا‌هستند. شما با استعمال از اين ابزار مي توانيد به شايسته ترين عبارات كليدي دست يابيد.

Google Rank Checker (محاسبه كننده امتياز شما در گوگل)
موتور جستجوي گوگل با محاسباتي ظريف به تارنما ها امتياز ميدهد. هرچه امتياز شما بيشتر باشد تارنما شما قيمت بيشتري داراست. در بيشتر وبسايت هاي داراي ارتباط مي توانيد با ابزار tools سئو امتياز خويش را در گوگل احتساب نمائيد.

Link Popularity (محبوبيت پيوند)
محبوبيت لينك و پيوند به شما نشان مي دهد كه زماني شما در موتورهاي جستجوي گوناگون كاوش ميشويد چه تعداد سود اي از شما ظواهر مي‌گردد . جديدا از اين ابزار براي مقايسه وبسايت ها استعمال مي‌گردد.

Search Engine Position (حالت تارنما شما در موتورهاي كاوش)
اين ابزار نيز تعداد نتيجه ها جستجوي تارنما شمارا در موتورهاي جستجوي وسيع نشان مي‌دهد.

TagCrowd
اين ابزار به شما ياري مي‌نمايد تا لغات كليدي آيتم به كارگيري رقيبان خويش را بشناسيد و برخلاف Aherfs و SEMrush كه مبلغي ميباشند، سرويس ها اين ابزار بدون پول بوده و كاركرد معمولي‌اي داراست. براي استارت، پيوند محتواي متبوع خويش را در قسمت متبوع وارد نماييد تا ابزار seo آنلاين كلمه ها متعدد و كليدواژه‌هاي اساسي را استخراج كرده و در چنگ شما قرار دهد.

Keywords Everywhere
اين ابزار اصولا يك پلاگين براي مرورگر كروم و فايرفاكس ميباشد كه داده‌هاي متعددي را از قابل انعطاف‌افزارهاي ديگر مانند گوگل آناليتيكس و كنسول توده‌آوري مي‌نمايد و در چنگ استفاده كننده قرار مي دهد. همينطور، داده‌ها و داده ها اين ابزار را ميتوانيد به صورت خروجي اكسل و پي دي اف استخراج فرماييد.

Merchant Words
يك ابزار اثر گذار براي يوزرها آمازون كه داده‌هاي بيش تر از يك ميليارد كاوش در سرتاسر عالم را در خويش ذخيره نموده است. براي ارتقا فروش، باصرفه‌سازي توليدات و seo آن ها ميتوانيد از اين ابزار به كار گيري نماييد تا به شيوه اختصاصي آمازون در فروش و بازديد بالا دست يابيد.

تاثير عكس العمل يوزرها بر seo چه مي باشد؟


يك پرسش اصلي درين نصيب وجود دارااست؛ آيا خلق مخاطب روي seo تاثير ميگذارد؟ پاسخ ما به‌اين پرسش مثبت ميباشد. در حالتي كه پيگير خبرها بهينه سازي و گوگل باشيد، قطعا ميدانيد كه الگوريتم‌هاي نو موتور كاوش گوگل و به صورت ويژه الگوريتم بهينه سازي RankBrain در كارايي ميباشد تا خوي و عكس العمل يوزرها را در هنگام كاوش تحليل كرده و براساس آن حاصل داراي ربط و باصرفه‌تري را به استفاده كننده نشان دهد.

هر توشه كه مخاطب براساس واژه و كلمه كاوش گرديده، يكي‌از حاصل گوگل را گزينش مي‌نمايد، اين گزينش بوسيله الگوريتم‌هاي اين موتور جستجوي قوي چك مي شوند تا در دفعات بعدي از همين داده‌ها براي بهبود تجربه مخاطب مصرف شود. در كنار اين آيتم، مضمون‌ ديگري به اسم Dwell Time وجود دارااست كه بوسيله گوگل به حساب آوردن ميشود. به لحاظ شما كاربرد Dwell Time در seo چه چيزي است؟ براي جواب بدين پرسش در آغاز بايستي با مضمون‌ اين شاخص آشنا شويم.

Dwell Time در واقعيت مقطع بازه زماني ميان ورود استفاده كننده به اينترنت‌تارنما و كاوش دوباره واژه و كلمه متبوع در گوگل ميباشد؛ به عبارت ديگر، فرض فرمائيد شما كلمه و واژه كنكور را در گوگل كاوش مي كنيد و وارد يك كدام از لينك و پيوند‌هاي پيشنهادي مي شويد. پس از ورود به اينترنت‌وب سايت گوگل به حساب آوردن Dwell Time را ابتدا مي‌نمايد. بعداز دوران كوتاهي نظارت محتواي وبسايت، متوجه ميشويد كه‌اين مطالب براي شما كاربردي وجود ندارد؛ بعداز وب سايت متبوع بيرون و مجدد در گوگل كاوش مي كنيد. به حد فاصل ورود اول و سرچ مجدد واژه و كلمه كليدي در گوگل Dwell Time مي گويند.

هر چقدر اين مدت بلندتر باشد، محتواي اينترنت‌تارنما براي مخاطب و واژه كاوش گرديده مفيدتر ميباشد، پس اكنون ديگر مي دانيد كه تاثير اخلاق مخاطب بر seo چه مي‌باشد. در قسمت بعدي تني چند از ابزارهاي بدون‌پول حوزه بهينه سازي را با شما به اشتراك مي گذاريم.


اشتراک گذاری:
موضوعات مرتبط:
برچسب‌ها: سئو در مشهد،
بازدید:

معيارهاي بخش YSlow در جي تي متريكس براي افزايش سرعت سايت

۱۶ دى ۱۳۹۹
۱۱:۱۴:۱۸
علي
نظرات (0)


معيارهاي ارتقاء سرعت تارنما در جي تي متريكس
YSlow معيارهايي متعدد از قسمت PageSpeed را براي بهبود سرعت وبسايت نشان مي‌دهد. سئو در مشهد معيارهاي اين نصيب به طور تحت ميباشد:

Use a Content Delivery Network (CDN)
با به كار گيري از CDN فولدر هاي استاتيك وب سايت شما به شرايط كش استعمال مي گردند و در سرورهاي متفاوت عالم ذخيره مي گردند. بعد از فراخواني مخاطب، فولدر هاي استاتيك از نزديكترين جاي به استفاده كننده دانلود گرديده و اكران داده مي گردند. به همين برهان سرعت لود تارنما به شدت ارتقا مي‌يابد. به كار گيري از CDN به ويژه وقتي كه مسافت مكاني سرور شما با مخاطبين تان زياد ميباشد، پيشنهاد ميشود.

Add Expires headers
هدرهاي منقضي گرديده به مرورگرها اذن خواهند بخشيد تا يك ورژن cache از ورقه را به سرويس بگيرند.
expire header چه است؟
expire header يا اين كه هدر هاي منقضي گرديده به مرورگر مي‌گويند كه بايستي درخواست مشخصي از فولدر ها از سرور بگيرند يااينكه مي بايست از كش (cache) مرورگر به كار گيري نمايند. هدر هاي منقضي گرديده منجر كاهش HTTP reuest مي گردند، و همينطور سبب كاهش بار گذاري سرور و ارتقا برهه زماني لود شيت وب سايت خواهند شد.

Make fewer HTTP requests
كاهش HTTP requests از روش ادغام پوشه ها و CSS Spirits

Reduce DNS lookups
جستجوي (Domain Name System) DNS، تأخير در درخواست هاي نخستين به هاست را اضافه مي نمايد. صحيح شدن درخواست ها براي تعداد متعددي از هاست هاي گوناگون ميتواند به عملكرد جراحت برساند.

Use cookie-free domains
محتواي استاتيك از دامنه هاي گوناگون براي دوري از ترافيك كوكي هاي غيرضروري به عمل گرفته مي‌شود. هنگامي كه مرورگر درخواست تصوير استاتيك مي نمايد و كوكي ها را با درخواست مي فرستد، سرور كوكي ها را رد مي نمايد. اين كوكي ها براي ترافيك كانال غير ضروري مي باشند.

Compress components with gzip
درين نصيب، احتكار كردن مدت و پهناي باند توسط ي فشرده سازي منابع قابليت پذير ميباشد. به كارگيري از gzip در سمت و سوي سرور، وسعت صفحه ها تارنما شما به طريق قابل توجهي كاهش مي‌دهد و سبب ميگردد سرعت بار گذاري آنها به صورت قابل توجهي ارتقا يابد. فعال سازي gzip در سمت و سوي سرور فعاليت بسيار معمولي اي ميباشد و به راحتي مي‌توانيد با پيكربندي سمت سرور آن را فعال فرمائيد.

Minify JavaScript and CSS
اين نصيب موجب ازبين رفتن كاراكترهاي غيرضروري از جاوا اسكريپت و CSS براي سرعت بخشيدن به بازه دانلود مي گردد.

Avoid URL redirects
ريدايركت URL با به كار گيري از كدهاي شرايط HTTP 301 و 302 HTTP ايجاد شده است و به مرورگر ميگويد كه به جاي ديگر بروند. از به عمل بردن ريدايركت URL تحت عنوان تاخير مازاد در بار گذاري شيت، خودداري كنيد.

Make AJAX cacheable
بوسيله ي درخواست Ajax به كش، از تاخير هاي غيرضروري مي قدرت خودداري كرد. seo جواب هاي AJAX براي بهبود اجرا اساسي ميباشد و شايسته ترين طرز براي seo آن، صحيح شدن و ساخت‌و‌ساز جواب كش ها ميباشد.

 

Remove duplicate JavaScript and CSS
پوشه هاي تكراري جاوا اسكريپت و CSS توسط ي استعمال از HTTP requests هاي غيرضروري (صرفا IE) و اجراي جاوا اسكريپت هاي هدر رفته (در IE و Firefox) به همت و اجرا زخم مي‌رساند. IE در صورتيكه مشتمل بر دو توشه اسكريپت هاي فرنگي شوند و كش نباشند، دو توشه HTTP requests را در زمان لود كاغذ ايجاد مي نمايد.

Avoid AlphaImageLoader filter
بلوك AlphalmageLoader وب اكسپلورر رندر و دوران لود شيت را ارتقا ميدهد.

Avoid HTTP 404 (Not Found) error
وقتي كه به يك جاوا اسكريپت فرنگي پيوند داده مي‌شود، غلط ميباشد كه سود ي آن 404 باشد. بعضا از وب سايت ها دارنده پيغام هاي 404 (از جمله، آيا منظورتان ...؟) مي‌باشند، كه به استفاده كننده امداد مي نمايند ولي منابع سرور همچنان به هدر رفته اند.

Reduce the number of DOM elements
يك برگه ي پيچيده در معناي بايت هاي زياد براي دانلود و هم چنين در معناي معدود كردن پردازش DOM آهسته خيس در جاوا اسكريپت ميباشد. كاهش مولفه هاي DOM منجر بهبود اجرا ميشود.

14. Use GET for AJAX requests
بهتر ميباشد كه از GET به مكان POST به كارگيري فرمائيد زمانيكه Get هدر و اطلاعات را باهم مي فرستد (مگر اينكه خيلي كوكي وجود داشته باشد).

Avoid CSS expressions
كلمه ها مي‌توانند هزاران چك CSS غير ضروري را ساخت و ساز نمايند. مي اقتدار اعلام كرد كه‌اين كلمه ها اكثر وقت ها هنگامي آيتم آناليز قرار مي‌گيرند كه شيت كوچك و رندر گرديده، هنگامي كه ورقه اسكرول گرديده و حتي وقتي كه استفاده كننده موشواره خودر را در شيت به جنبش در مياورد.

Reduce cookie size
مراقبت كوكي ها به كوچك ترين اندازه كه قابليت و امكان پذير باشد به دست كم رساندن اندازه هدر HTTP امداد مي نمايد و در حين جواب به مخاطب اصلي و تأثيرگذار ميباشد. در واقع داده ها در باب كوكي ها در HTTP headers در بين اينترنت سرور و مرورگر جا به جا مي‌شود.

Make favicon small and cacheable
favicon را كوچك نگه داريد چون كاهش اندازه كوكي منجر پيشرفت در عملكرد كوكي هاي root سرور براي بازيابي favicon مي‌گردد.

Configure entity tags (ETags)
اجراي سرورهاي متفاوت با پيكربندي پيش فرض ETag ميتواند از جواب هاي 304 دوري نمايد.

Make JavaScript and CSS external
جاوا اسكريپت و CSS فرنگي براي به كارگيري از كش مرورگر صحيح نمائيد. به عبارت ديگر، در حالتي كه جاوا اسكريپت و CSS در فولدر هاي فرنگي به وسيله مرورگر ذخيره سازي شوند، اندازه پوشه HTML سواي ارتقاء تعداد HTTP requests كاهش خواهد يافت.


اشتراک گذاری:
موضوعات مرتبط:
برچسب‌ها: سئو در مشهد،
بازدید:

[ ۱ ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به مرجع مقالات رسمي و تخصصي سئو است.